Listopad 2008

NJJ

17. listopadu 2008 v 15:11
prostě je dobře zaopatřen. Chtěla bych mít 3 děti. Dvojčata a holku


Párty byla u nás na chalupě. Začali jsme slavit kolem 18 hodiny. Na párty byli jen nejbližší příbuzní. COž znamená Já s rodičema a sourozenci, teta se strejdou s dvěma bratránkama a sestřenkou. A samozřejmě že nechyběla oslavenkyně. Párty jsme si skvěle užili a už se těšim až bude zase nějaká.na další

moje rodina

11. listopadu 2008 v 10:34
moje rodina je veliká, má totiž 8 členů. Moji rodiče se jmenují Jiří a Anna, matce je 39 a otci je 43. Taťka pracuje ve sběrných surovinách a mamka jako operátorka počítačů. Taťka rád kouká na hokej a fotbal a mamka ráda vaří a uklízí. Prarodiče už nemám žádný. Ale zato sourozenců mám kupa. Jednoho bratra a 4 sestry. on se jmenuje Jirka a sestry Jana, Martina, Anna, Pavlína. Pavlínce jsou 4 roky, chodí do mateřský školky. Bydlí s rodiči stejně jako já. Ráda si hraje a kouká na pohádky.Je strašně hodná ale občas zlobí, ráda pomáhá ale nerada uklízí.
Příbuzných mám také moc. 3 stýčky a 3 tetičky a ty maj také děti. Ale nejraději mám sestru mamky, Zuzku.

Jmenuju se Jaroslava, je mi 15 roků. Studuju na obchodní akakemii a bydlím s rodiči v rodinném domě. Ještě pořád jsem svobodná. Myslím si že jsem kamarádská,nápomocná ale taky náladová a hádavá. Nejraději spim a jim, ale taky ráda dělám něco na počítači.

Přítele nemám ale mám kamarádku. Jmenuje se Eva a je jí 15, chodili jsme spolu na základní školu. Je strašně veselá stejně jako já a když jsme spolu tak se nikdy nenudíme. Občas je náladová ale já ji mám i přesto ráda. Ráda spí a hraje na počítači.
narozky

9. listopadu 2008 v 12:47
Toto je narozeninové foto. Na fotografii jsem já se starší sestrou a bratrem. Když byla tato fotografie 12.3.1994 vyfotografována měl byl pouhý jeden rok a sestře Janě 7 a bratrovi Jirkovi 8. Já sem měla na sobě růžovou halenku a hnědou sukni. Jana měla bílé, květované šaty a Jirka kostkovanou košily a rifle. Všichni tři máme blonďaté vlasy a modré oči po matce.
Na stole před námi leží dort a hračky které jsem dostala. Jako třeba plyšový zajíc a kočka, bačkory, plastový kačer v autě.
Dneska už jsme ale o 15 roků starší, Jana s Jirkou už s námi nebydlí ale narozeniny se snažíme slavit spolěčně.