moje rodina

11. listopadu 2008 v 10:34
moje rodina je veliká, má totiž 8 členů. Moji rodiče se jmenují Jiří a Anna, matce je 39 a otci je 43. Taťka pracuje ve sběrných surovinách a mamka jako operátorka počítačů. Taťka rád kouká na hokej a fotbal a mamka ráda vaří a uklízí. Prarodiče už nemám žádný. Ale zato sourozenců mám kupa. Jednoho bratra a 4 sestry. on se jmenuje Jirka a sestry Jana, Martina, Anna, Pavlína. Pavlínce jsou 4 roky, chodí do mateřský školky. Bydlí s rodiči stejně jako já. Ráda si hraje a kouká na pohádky.Je strašně hodná ale občas zlobí, ráda pomáhá ale nerada uklízí.
Příbuzných mám také moc. 3 stýčky a 3 tetičky a ty maj také děti. Ale nejraději mám sestru mamky, Zuzku.

Jmenuju se Jaroslava, je mi 15 roků. Studuju na obchodní akakemii a bydlím s rodiči v rodinném domě. Ještě pořád jsem svobodná. Myslím si že jsem kamarádská,nápomocná ale taky náladová a hádavá. Nejraději spim a jim, ale taky ráda dělám něco na počítači.

Přítele nemám ale mám kamarádku. Jmenuje se Eva a je jí 15, chodili jsme spolu na základní školu. Je strašně veselá stejně jako já a když jsme spolu tak se nikdy nenudíme. Občas je náladová ale já ji mám i přesto ráda. Ráda spí a hraje na počítači. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama